Boostman - weby, seo, marketing
BOOSTMAN - WEBY | SEO | MARKETING

SEO - Optimalizace pro vyhledávače

At ligula justo morbi sagittis fusce. Accumsan magna habitant non habitasse litora etiam torquent. Placerat lobortis volutpat efficitur elementum sagittis leo amet euismod tristique.
pngwing.com

Optimalizace pro vyhledávače

Dostaneme vaše stránky na přední pozice vyhledávačů. Přivedeme k vám nové zákazníky a zvýšíme vaše tržby. Nabízíme SEO, které má prokazatelné výsledky. SEO je pro majitele stránek nepostradatelné – zviditelňuje vaše webové stránky, což znamená větší návštěvnost a více příležitostí k získání zákazníků. Je to také cenný nástroj pro zvyšování povědomí o značce, budování vztahů s potenciálními zákazníky a vytváření pozice autoritativního a důvěryhodného odborníka ve vašem oboru.

Id blandit facilisis dolor natoque parturient nostra pharetra himenaeos et litora. Himenaeos nascetur vestibulum finibus porttitor ut leo. Finibus commodo class letius feugiat pede montes sociosqu vulputate ornare mattis posuere. Sit nunc purus netus urna letius.

SEO

SEO

5 důvodů, proč se o nejlepší SEO postaráme my

1

Naše SEO služby jsou komplexní – zajistíme SEO audit vašeho webu, eliminujeme překážky, které brání v indexaci, pomůžeme vám s výběrem klíčových slov a on-page faktory. Poté pro vás získáme hodnotné a relevantní zpětné odkazy.

2

Naše SEO služby jsou komplexní – zajistíme SEO audit vašeho webu, eliminujeme překážky, které brání v indexaci, pomůžeme vám s výběrem klíčových slov a on-page faktory. Poté pro vás získáme hodnotné a relevantní zpětné odkazy.

3

Neslibujeme vzdušné zámky. To, co nabízíme, dokážeme splnit. Postaráme se o to, aby byl váš web v očích vyhledávačů atraktivní a získával relevantní návštěvníky se zájmem o vaše produkty.

SEO

Jak probíhá spolupráce?

Zajistíme SEO audit webu, který odhalí veškeré nedostatky, které mu brání v umístění na vyšších pozicích vyhledávání.

Provedeme analýzu kódu webu a odstraníme problémy, které mohou komplikovat indexaci ze strany vyhledávacích robotů.

Vytvoříme analýzu klíčových slov, abychom našli nejlepší výrazy, které vaši zákazníci používají při hledání vašich služeb či produktů.

Naši copywriteři pro vás připraví kvalitní obsah webu, který se bude líbit nejen vyhledávačům, ale i návštěvníkům.

Postaráme se o kvalitní linkbuilding, který vašemu webu zajistí rozsáhlou síť autoritativních a relevantních zpětných odkazů.

Analýza současného stavu – SEO audit

Hned na začátku si projdeme váš web, zhodnotíme jeho aktuální podobu a navrhneme vhodné úpravy. Zjistíme, jaké jsou aktuální pozice vašich stránek v hlavních fulltextových vyhledávačích, a poradíme vám, jak odstranit případné nedostatky v rámci SEO auditu.

Analýza klíčových slov

Znalost relevantních klíčových slov (analýza klíčových slov) je nezbytným předpokladem pro účinné cílení na zákazníky prostřednictvím webových vyhledávačů. Vytvoříme pro vás přehled vhodných klíčových slov, která následně použijeme při optimalizaci webu pro vyhledávače.

Účinný linkbuilding – SEO správa

Dostaneme váš web do povědomí internetových uživatelů a fulltextových vyhledávačů. Naším cílem je vytvářet pouze smysluplné zpětné odkazy, které k vám přivedou nové návštěvníky a současně vás dostanou na přední pozice výsledků Googlu nebo Seznamu.

Obsahová analýza webu

Otestujeme použitelnost webu z pohledu potenciálních návštěvníků a posoudíme účinnost textového obsahu. Případnými úpravami zajistíme, že se návštěvník bude na webových stránkách chovat přesně podle vašich představ.

Kolik stojí SEO

Cena za naše služby se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a stavu vašeho webu. Účinná optimalizace pro vyhledávače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4 – 6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

WEBY / SEO / MARKETING

Boostman

Email

info@boostman.cz

Mobil

+420 776 244 037

Sledujte nás

Pojďme probrat váš byznys

Odpovíme Vám do 24 hodín
wpChatIcon