Boostman - weby, seo, marketing
BOOSTMAN - WEBY | SEO | MARKETING

SEO - Optimalizace pro vyhledávače

SEO optimalizace

Optimalizace pro vyhledávače

Dostaneme vaše stránky na přední pozice vyhledávačů. Přivedeme k vám nové zákazníky a zvýšíme vaše tržby. Nabízíme SEO, které má prokazatelné výsledky. SEO je pro majitele stránek nepostradatelné – zviditelňuje vaše webové stránky, což znamená větší návštěvnost a více příležitostí k získání zákazníků. Je to také cenný nástroj pro zvyšování povědomí o značce, budování vztahů s potenciálními zákazníky a vytváření pozice autoritativního a důvěryhodného odborníka ve vašem oboru.

SEO

SEO

3 důvody, proč se o nejlepší SEO postaráme my

Zlepšení pozic ve vyhledávačích

Díky tomu se budete zobrazovat na předních příčkách ve výsledcích vyhledávání na klíčová slova, která souvisí s vaším byznysem.Zvýšíte tak počet relevantních návštěvníků, kteří již mají zájem o váš produkt nebo službu, díky čemuž zvýšíte tržby.

Zvýšení přirozené návštěvnosti

Nebudete muset platit za každý proklik (jako v případě PPC) a váš byznys bude stabilnější.SEO vás podrží i v době, kdy nebudete mít spuštěné / nebudete chtít platit za PPC kampaně.

Tvorba obsahu na základě dat

Váš web bude pokrývat všechna relevantní a hledaná témata vašemu byznysu. Každému uživateli tak přímo na webu odpovíte na otázky, které ho zajímají.Díky tomu zvýšíte pravděpodobnost, že uživatel nakoupí přímo u vás.

Budování zpětných odkazů

Budeme kontinuálně získávat zpětné odkazy z kvalitních a relevantních webů, které svépomocí lze získat jen velmi těžko a navíc za často velmi vysokou cenu.Díky kvalitním a relevantním zpětným odkazům budeme budovat off-page autoritu domény a dokážeme růst i v konkurenčním prostředí.

Uživatelská přívětivost webu

Díky tomu bude mít web rychlejší odezvu a uživatelé se na něm budou lépe orientovat.Budeme tak maximalizovat počet objednávek / poptávek a minimalizovat míru opuštění webu.

SEO

3 důvody, proč se o nejlepší SEO postaráme my

1

Naše SEO služby jsou komplexní – zajistíme SEO audit vašeho webu, eliminujeme překážky, které brání v indexaci, pomůžeme vám s výběrem klíčových slov a on-page faktory. Poté pro vás získáme hodnotné a relevantní zpětné odkazy.

2

Jsme profesionálové ve všech disciplínách online marketingu, takže SEO propojíme i s dalšími marketingovými kanály, aby fungovaly ve vzájemné synergii. SEO neboli optimalizaci pro vyhledávače se věnujeme již déle než 15 let, takže víme, jak na to.

3

Neslibujeme vzdušné zámky. To, co nabízíme, dokážeme splnit. Postaráme se o to, aby byl váš web v očích vyhledávačů atraktivní a získával relevantní návštěvníky se zájmem o vaše produkty.

SEO

Jak probíhá spolupráce?

Zajistíme SEO audit webu, který odhalí veškeré nedostatky, které mu brání v umístění na vyšších pozicích vyhledávání.

Provedeme analýzu kódu webu a odstraníme problémy, které mohou komplikovat indexaci ze strany vyhledávacích robotů.

Vytvoříme analýzu klíčových slov, abychom našli nejlepší výrazy, které vaši zákazníci používají při hledání vašich služeb či produktů.

Naši copywriteři pro vás připraví kvalitní obsah webu, který se bude líbit nejen vyhledávačům, ale i návštěvníkům.

Postaráme se o kvalitní linkbuilding, který vašemu webu zajistí rozsáhlou síť autoritativních a relevantních zpětných odkazů.

Analýza současného stavu – SEO audit

Hned na začátku si projdeme váš web, zhodnotíme jeho aktuální podobu a navrhneme vhodné úpravy. Zjistíme, jaké jsou aktuální pozice vašich stránek v hlavních fulltextových vyhledávačích, a poradíme vám, jak odstranit případné nedostatky v rámci SEO auditu.

Analýza klíčových slov

Znalost relevantních klíčových slov (analýza klíčových slov) je nezbytným předpokladem pro účinné cílení na zákazníky prostřednictvím webových vyhledávačů. Vytvoříme pro vás přehled vhodných klíčových slov, která následně použijeme při optimalizaci webu pro vyhledávače.

Účinný linkbuilding – SEO správa

Dostaneme váš web do povědomí internetových uživatelů a fulltextových vyhledávačů. Naším cílem je vytvářet pouze smysluplné zpětné odkazy, které k vám přivedou nové návštěvníky a současně vás dostanou na přední pozice výsledků Googlu nebo Seznamu.

Obsahová analýza webu

Otestujeme použitelnost webu z pohledu potenciálních návštěvníků a posoudíme účinnost textového obsahu. Případnými úpravami zajistíme, že se návštěvník bude na webových stránkách chovat přesně podle vašich představ.

Kolik stojí SEO

Cena za naše služby se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a stavu vašeho webu. Účinná optimalizace pro vyhledávače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4 – 6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

WEBY / SEO / MARKETING

Boostman

Email

info@boostman.cz

Mobil

+420 776 244 037

Sledujte nás

Konzultace ZDARMA

Odpovíme Vám do 24 hodín