Boostman - weby, seo, marketing

Umělá inteligence, nejlepší nástroje pro produktivitu v roce 2024

Těchto 37 aplikací AI vám pomůže pracovat rychleji – a lépe.

Hlavní obrázek s logy nejlepších nástrojů pro produktivitu AI

Zatímco na loňskou bouři AI sedá prach, ChatGPT je jen jedním ze stovek mocných nástrojů ve hře. Od nových inteligentních funkcí v aplikacích, které už máte rádi, až po zcela nové platformy s ohromujícími funkcemi, existuje řešení s umělou inteligencí pro téměř každý problém s produktivitou.

Už nějakou dobu si hraju s nástroji umělé inteligence a tento seznam neustále aktualizuji spoustou výzkumu a testování ode mě a týmu v Zapieru. S tím je zde 37 nástrojů produktivity AI, které změní způsob vaší práce.

Nejlepší nástroje pro produktivitu AI podle kategorie

Zapier Chatbots vám umožňuje vytvářet vlastní chatboty AI a provádět akce pomocí vestavěné automatizace – bez nutnosti kódování. Vyzkoušejte šablonu bota se seznamem úkolů , abyste mohli začít rozkládat cíle na proveditelné úkoly.

Jak jsem vybral nejlepší aplikaci pro produktivitu AI v každé kategorii

Moje databáze aplikací AI je momentálně na 270 záznamech. Jsem si naprosto jistý, že jich je mnohem víc a každý týden se spouští mnoho nových aplikací.

GIF se seznamem více než 100 aplikací pro produktivitu AI

Plná transparentnost: Měl jsem možnost se na většinu z nich podívat, ale všechny jsem (zatím) neotestoval. Seznam, který se chystáte vidět, obsahuje sbírku skvělých nástrojů pro produktivitu AI testovaných týmem pro kontrolu aplikací Zapier, včetně mě. Pokud se vám líbí konkrétní kategorie, podívejte se na seznamy nejlepších aplikací , které jsme pro ně sestavili – nebo pokud tento seznam stále sepisujeme, spusťte rychlé vyhledávání Google a najděte další možnosti.

I když se všechny tyto aplikace každým dnem zlepšují, k dokonalosti mají daleko: nezapomeňte vždy zkontrolovat práci AI se svým lidským mozkem. S tím, co bylo řečeno, mějte prosím všechny ruce a nohy uvnitř vozidla – je čas na průzkum.

1. AI chatboti

Nejlepším místem pro začátek je kategorie, která přinesla AI do hlavního proudu. Chatboti AI vám umožňují chatovat s velkým jazykovým modelem AI a umožňují vám klást otázky a získávat odpovědi v konverzačním stylu. Nejlepší chatboti používají pokročilé uvažování a logiku, píší kód a provádějí matematické výpočty.

Podívejte se na úplný seznam chatbotů v našem článku o nejlepšícvh chatbotech AI .

ChatGPT

ChatGPT, AI chatbot

ChatGPT je současný lídr v oboru a první chatbot, který zapálil scénu. Je poháněn modely OpenAI GPT-3 a GPT-4 a je překvapivě flexibilní a velmi snadno se používá. Naučte se používat ChatGPT , pochopte, jak funguje , a zjistěte, jak jej používat k psaní marketingové kopie , průzkumu trhu nebo psaní prodejních e-mailů .

Když připojíte ChatGPT k Zapieru , můžete automatizovat ChatGPT , takže budete mít přístup k výkonu chatbota AI z kterékoli z vašich oblíbených aplikací.

Claude 2

Claude, nejlepší AI chatbot s dlouhou historií konverzací

Bezpečný a kreativní chatbot společnosti Anthropic , Claude 2, má působivou paměť: dokáže si zapamatovat až 150 000 slov v každé konverzaci. Díky tomu je užitečné vést dlouhé, podrobné diskuse o problému nebo nahrát PDF a klást otázky.

Claude můžete také připojit k tisícům dalších aplikací pomocí Zapier. Zjistěte více o tom, jak automatizovat Claude , nebo začněte s jedním z těchto předpřipravených pracovních postupů.

Bing AI (Microsoft Copilot)

Bing AI, jedna z nejlepších aplikací pro produktivitu AI

Úzký vztah Microsoftu s OpenAI byl pozitivním krokem k Bing Search : může prohledávat web a generovat odpovědi na základě výsledků. Je také připojen k DALL·E 3, takže pokud požádáte o obrázky, získáte čtyři vizuální varianty vaší výzvy. Microsoft sdružuje všechny své funkce umělé inteligence do jediného názvu – Microsoft Copilot – takže dávejte pozor na rebranding napříč jeho produktovou řadou.

2. Aplikace AI pro tvorbu obsahu

O spisovatelském bloku byly natočeny celé filmy. Tyto aplikace jsou tu, aby to zlomily. Zadáním výzev, počínaje šablonami nebo pomocí receptů, můžete použít modely umělé inteligence jako spolutvůrce, což vám pomůže sestavit první návrhy rychleji.

Prohlédněte si všechny možnosti v našem seznamu nejlepších generátorů psaní AI .

Jaspis

Jasper, náš výběr pro nejlepší generátor psaní AI pro podniky

Jasper je výkonná platforma pro vytváření obsahu AI, která upřednostňuje uživatele, kteří potřebují velké množství obsahu. Obsahuje desítky šablon, které vám pomohou začít, připojuje se k internetu za účelem vyhledání výzkumu a zdrojů a také vám umožňuje vytvářet obrázky pomocí AI. Zde jsou pokryty všechny vaše potřeby tvorby obsahu.

Jasper můžete také připojit k tisícům dalších aplikací pomocí Zapier. Zjistěte více o tom, jak automatizovat Jasper , nebo vyzkoušejte jeden z předpřipravených pracovních postupů níže.

 

Copy.ai

Copy.ai, náš výběr nejlepšího nástroje pro AI copywriting

Copy.ai je pomalejší varianta, která funguje jako druhý pilot při psaní. Každá z vašich výzev generuje seznam možností a je na vás, abyste do dokumentu vtáhli ty nejlepší. To je lepší pro psaní úkolů, které vyžadují více nápadů a opakování, jako je copywriting.

Zjistěte, jak více v našem srovnání Jasper vs Copy.ai. Copy.ai se také integruje se Zapierem , takže můžete dělat věci, jako je automatické odesílání obsahu do vašeho CMS nebo obohacování potenciálních zákazníků přímo z vašeho CRM. Přečtěte si další informace o automatizaci Copy.ai nebo vyzkoušejte jeden z předpřipravených pracovních postupů níže.Přidejte do Webflow nové blogové příspěvky vytvořené pomocí Copy.ai

Jakékoli slovo

Každopádně náš výběr nejlepšího pomocníka při psaní AI

Anyword pomáhá obchodníkům vytvářet obsah tím, že krok za krokem rozkládá proces generování. Nejprve přidáte výzvu k vygenerování několika titulů. Poté si můžete vybrat své oblíbené a zobrazit vygenerovaný obrys. Jakmile doladíte obrys podle toho, co chcete pokrýt, můžete přejít k generování konečného kusu.

3. Aplikace AI pro vylepšení textu

Kontrola pravopisu je tu už dlouho, ale umělá inteligence mění hru. Předtím zjišťoval pouze pravopisné chyby a chyby základní struktury. Nyní dokáže rozpoznat tón a složitý jazyk a nabídnout návrhy, jak vaše psaní jasnější.

Objevte všechny dostupné aplikace v našem seznamu nejlepších nástrojů pro kontrolu gramatiky a přeformulování .

Gramaticky

Gramaticky, náš výběr pro nejlepší celkovou kontrolu gramatiky AI

Grammarly je hlavní aplikace pro kontrolu pravopisu a struktury. Je to kompletní řešení, které udrží vaši angličtinu na místě, umožní vám upravit váš tón a navrhne zkratky pro zjednodušení rozvláčných nebo složitých frází. Má spoustu rozšíření a integrací, takže jej můžete použít téměř všude, kde je textové pole.

Má také generativní textové funkce. Naučte se, jak je používat v GrammarlyGO .

Wordtune

Wordtune, náš výběr nejlepšího přeformulovacího nástroje pro přepisování, zkracování nebo rozšiřování obsahu

Wordtune vám pomůže najít spoustu slovních alternativ pro vylepšení vašeho textu. Když zadáte text, který chcete zkontrolovat, můžete snadno procházet synonyma, požádat o přepsání celých vět a upravit návrhy do konečného konceptu.

ProWritingAid

ProWritingAid, náš výběr nejlepšího nástroje na kontrolu gramatiky AI pro hodnotící zprávy

ProWritingAid je přímým konkurentem Grammarly a nabízí spoustu statistik, které vám pomohou sledovat skóre gramatiky, stylu a pravopisu. Jednou z hlavních výhod je jeho doživotní plán, který vám pomůže využít všechny tyto funkce, aniž byste museli přidávat nové opakované vyúčtování. Zjistěte, co je pro vás nejlepší v našem srovnání ProWritingAid vs. Grammarly .

4. Aplikace AI pro generování a úpravy videa

Zatímco plnohodnotné generování videa se stále spojuje, existuje již sada video nástrojů, které využívají umělou inteligenci k vylepšení videa, přesnému odstranění pozadí a dokonce i nakreslení několika nových obrázků do každého snímku.

Úplný seznam najdete v našich tipech na nejlepší generátory videa AI .

Popis

Popis, náš výběr pro nejlepší přepisovací službu pro podcasty a úpravy videa

Popis přepíše vaše videa do scénáře. Potom místo použití časové osy k oříznutí zvukových a obrazových stop upravíte textový skript. Když tak učiníte, video se automaticky ořízne. Zbytek úprav funguje podobným způsobem, což zkracuje čas na úpravu videí s mluvícími hlavami. Zjistěte, jak zjednodušuje vaše audiovizuální pracovní postupy v našem návodu .

Když připojíte Descript k Zapieru , můžete automatizovat práci, která se lépe hodí pro počítače, takže se můžete soustředit na kreativní stránku věci. Zde je několik předpřipravených pracovních postupů, které vám pomohou začít.

Wondershare Filmora

Wondershare Filmora, náš výběr pro nejlepší AI video editor pro leštění vašeho videa pomocí nástrojů AI

Wondershare Filmora existuje již dlouhou dobu. Nyní také přináší sadu funkcí AI, které vám umožní odstranit pozadí, odšumit nekvalitní klipy a zlepšit kvalitu zvuku. To vše s klasickým uživatelským prostředím pro úpravu videa , takže se nikdy nebudete cítit ztraceni.

Přistávací dráha

Runway, náš výběr pro nejlepší nástroj pro vylepšení videa AI pro experimentování s generativní AI

Runway je video kouzelná hůlka. Má sadu zajímavých funkcí, které vám pomohou generovat video pomocí AI, trénovat vlastní modely AI a malovat části snímků pomocí textových výzev. Křivka učení je velmi přínosná a aplikace roste velkým tempem. Určitě se na to podívejte.

5. Aplikace AI pro generování obrázků

Obrázek vydá za tisíc slov, ale k vytvoření krásného pomocí AI jich tolik nepotřebujete. Tyto generátory obrázků převezmou textovou výzvu a doručí výsledky – a to může být kdekoli mezi ohromujícími a vyvolávajícími noční můry. Oba jsou nesmírně zábavné a velmi užitečné.

Přečtěte si více o našich tipech na nejlepší generátory obrázků AI .

OD A 3

DALL-E 2 ztvárnění „Obrazu irského vlkodava od Vermeera, který si užívá půllitr v tradiční hospodě“

OD A 3

DALL·E 3 je generátor obrázků od OpenAI, tvůrců ChatGPT. Jeho použití je velmi jednoduché – běží v ChatGPT – a přináší zajímavé výsledky , bez ohledu na to, zda jste právě začali psát obrázkové výzvy nebo jste již mistr. Skvělá volba, jak začít objevovat sféru generování obrázků AI.

DALL·E můžete  připojit k Zapieru  a dělat věci, jako je automatické vytváření obrázků z přepisů, chatových zpráv nebo jiných aplikací, které používáte. Zde jsou nějaké příklady.

Střední cesta

Midjourney, náš výběr pro generátor obrázků AI s nejlepšími výsledky

Midjourney je impozantní. Cokoli, co na to hodíte, generuje neuvěřitelné výsledky – i když někdy jsou trochu mimo. Skutečnost, že k přístupu k němu musíte použít Discord, vám zpočátku připadá neintuitivní, ale jakmile to pochopíte, budete trávit hodiny přeměnou své představivosti v barevné pixely.

Pusťte se do provozu s naším průvodcem, jak používat Midjourney , nebo se podívejte na srovnání s DALL·E 3 .

Stabilní difúze

DreamStudio od Stable Diffusion, náš výběr pro nejlepší generátor obrazu AI pro přizpůsobení a ovládání

DreamStudio , poháněné modelem Stable Diffusion AI, je všestranné a nabízí spoustu ovládacích prvků, které vám pomohou dosáhnout požadovaných výsledků. Budete muset investovat trochu více času a naučit se model ovládat, ale odměna za to stojí.

Zde je návod , jak používat Stable Diffusion s DreamStudio, nebo se podívejte na srovnání s Midjourney nebo DALL·E 3 .

6. Hlasové a hudební generátory

YouTubeři a další tvůrci sociálních sítí mají někdy potíže získat pro svůj obsah originální podklady. Dobře, že AI je tady, aby vše (re)mixovala.

Murf

Murf, jedna z nejlepších aplikací pro produktivitu AI pro hlasové komentáře

Máte málo talentu na mluvení? Murf nabízí více než 120 hlasů ve 20 jazycích, které přemění váš text na hlas. S jednoduchými ovládacími prvky pro změnu výšky tónu, důrazu a pauz budete mít rychlý způsob, jak přidat vyprávění do svého nejnovějšího příspěvku na sociálních sítích nebo tréninkového videa.

Splash Pro

Splash Pro, jedna z nejlepších aplikací pro produktivitu AI pro generování hudby

Splash Pro je jednou z mála aplikací, které akceptují textovou výzvu . Před odesláním doporučuji vyzkoušet tlačítko Vylepšit – získáte zajímavější výsledky. Motor generuje až pět hudebních vzorků na výzvu. Pokud se vám některý z nich líbí, můžete buď požádat o variace, nebo přejít k vytvoření celé skladby.

ON BYL

AIVA, jedna z nejlepších aplikací pro produktivitu AI pro generování hudby

AIVA se také zabývá hudbou, ale má jiný přístup. Místo textové výzvy můžete začít generovat třemi způsoby:

  • Výběrem stylu, od epického orchestrálního po filmový kyberpunk

  • Postupem akordů

  • Nahráním zvukové reference jako inspirace

Jakmile budete připraveni, můžete výsledek upravovat v editoru časové osy a přidávat nebo odebírat stopy nástroje, jak se dostanete do finální verze.

6. Aplikace AI pro správu znalostí a uzemnění

AI je také mocný vyhledávací nástroj. Když jej připojíte ke svým osobním datům, pracovnímu prostoru nebo druhému mozku , dokáže najít vše, co potřebujete, a vložit to do přirozené jazykové odpovědi. Mnohem lepší, než se celé hodiny probírat svými poznámkami, že? Toto je podstata uzemnění: udržovat model umělé inteligence blízko vašim faktům – ne létat tam nahoře s halucinacemi .

Mem

Mem, aplikace pro produktivitu AI pro organizaci poznámek a úkolů

Mem používá AI k označování a spojování poznámek, které si uděláte, takže nemusíte trávit čas jejich organizováním. Můžete jen shromažďovat útržky informací, ukládat je a věřit, že funkce umělé inteligence Mem udrží vše propojené a organizované. Když přijde čas na hledání těchto poznámek, můžete procházet automatické značky a pomocí vyhledávacího pole najít vše, co jste napsali ke každému tématu, které je pro vás důležité.

Pokračujte v krmení svého inteligentního druhého mozku připojením Mem k Zapieru , zlepšením přenosu dat a otevřením dalších možností automatizace . Zde je několik příkladů, jak začít.

Pojem AI Q&A

Notion je silným pracovním prostorem pro uspořádání vašich znalostí, ale i když budete disciplinovaní, důležité stránky stejně propadnou. Už ne s Notion AI Q&A : založené na vašich datech generuje odpovědi a odkazuje vás na zdroje, čímž odhaluje ztracené poznatky, které jste zaznamenali na schůzce před lety.

Notion můžete propojit se Zapierem a věci ještě více zefektivnit. Přečtěte si další informace o automatizaci Notion nebo vyzkoušejte jeden z těchto pracovních postupů.

Osobní AI

Zatímco Mem and Notion se zaměřují na poznámky a dokumenty, Personal AI se zaměřuje na zasílání zpráv. Data, která nahrajete do aplikace, se změní na paměťové bloky. Kdykoli vám pak někdo pošle zprávu, vaše osobní umělá inteligence vygeneruje odpověď na základě vašich dat: podrobnosti můžete upravit nebo je klepnutím rovnou odeslat. Když máte pocit, že o vás váš model umělé inteligence ví dost, můžete zapnout AI Autopilota, díky kterému budou mít ostatní pocit, že mluví s vaší verzí podobnou ChatGPT.

Osobní umělé inteligenci můžete pomoci dozvědět se o vás tím, že ji propojíte se Zapierem a pošlete mu vzpomínky z aplikací, kde trávíte nejvíce času. Přečtěte si další informace o automatizaci Personal AI nebo začněte s jedním z těchto pracovních postupů.

 

8. Řízení úkolů a projektů AI

Když máte dobrý plán, spolupráce a realizace je jednodušší. Umělá inteligence vám může pomoci získat větší jasnost v tom, co dělat, optimalizovat procesy a pomoci vám vyškrtnout každý jednotlivý úkol ze seznamu.

ASANA

Asana, jeden z nejlepších nástrojů produktivity AI pro řízení projektů

Asana, těžká váha pro řízení projektů, přidává širokou škálu užitečných funkcí poháněných umělou inteligencí. Chytré cíle využívají historická data k vypracování lepších cílů pro dané čtvrtletí. Identifikuje rizika projektu a blokátory pracovních postupů, takže můžete problémy řešit dříve, než k nim dojde. A poskytuje odpovědi na vše, co souvisí s vašimi projekty, a pomáhá vám získat větší přehled o tom, co se (nebo ne) děje.

Asanu můžete ještě více automatizovat, když ji propojíte se Zapierem , takže bude moci komunikovat s tisíci dalších aplikací. Zjistěte více o tom, jak automatizovat Asana , nebo se podívejte na tyto předem připravené pracovní postupy.

Any.do

Any.do, jedna z nejlepších aplikací pro produktivitu AI pro správu úkolů

Je přirozené, že neznáte celou sestavu úkolů projektu. Pokud máte problém zjistit všechny kroky, abyste se dostali od nuly k dokončení, Any.do vygeneruje úkoly za vás. Kdykoli si je zapisujete, můžete se podívat na návrhy AI a kliknutím zvětšit svůj seznam.

Připojte Any.do k Zapier a zautomatizujte všechny své procesy správy úloh. Přečtěte si více o tom , jak automatizovat Any.do , nebo se podívejte na tyto předem připravené pracovní postupy.

BeeDone

Beedone, jedna z nejlepších aplikací pro produktivitu AI pro správu úkolů

BeeDone je nepředvídatelná možnost zaměřená na ty z nás, kteří potřebují trochu vzrušení, aby věci dokončili (zde jsem 100% vinen). Na základě principů navržených Calem Newportem a Jamesem Clearem (mezi jinými velikány produktivity) tato aplikace mění nudné úkoly na malé hry a nabízí odměny, kdykoli se pohnete vpřed. Sleduje vaše zvyky, nabízí asistenta AI, který vás povede, a můžete roztočit úkolovou ruletu, pokud máte chuť se pustit do náhodného ze svého seznamu.

9. Aplikace pro přepis AI a asistenti pro schůzky

Psaní poznámek na schůzkách může snížit vaši pozornost, tak proč tuto aktivitu úplně nezrušit? Aplikace pro asistenty přepisu/schůzky pomocí umělé inteligence jsou skvělé pro přeměnu hlasu na text, který vám umožní později jej procházet. To vám pomůže být více přítomni na vašich schůzkách a zároveň budete moci později důkladně analyzovat přepis.

Vyberte si své oblíbené z našich seznamů nejlepších aplikací pro přepis a nejlepších asistentů pro schůzky AI .

Světlušky

Fireflies, náš výběr pro nejlepšího asistenta setkání s umělou inteligencí pro spolupráci a sledování témat

Fireflies je skvělé pro přepis všech vašich schůzek a sledování konverzačních témat. Má svého vlastního robota jménem Fred, který dokáže shrnout obsah schůzky, generovat text a prohledávat vaši historii, aby splnil váš dotaz.

Integrujte Fireflies se Zapierem a připojte Fireflies k tisícům dalších aplikací. Zde je několik příkladů.

 

Airgram

Airgram, náš výběr pro nejlepšího asistenta pro schůzky AI pro extrakci dat AI

Airgram má také všechny základní transkripční funkce. Navíc k tomu přidává extrakci dat AI, která vám pomůže extrahovat bity informací, jako jsou měny, lidé nebo místa, z nestrukturovaných dat.

Airgram můžete integrovat se Zapierem a automaticky nahrávat poznámky ze schůzek do cloudu a automatizovat další pracovní postupy schůzek. Zde je několik příkladů, jak začít.

 

Krisp

Krisp, náš výběr pro nejlepšího asistenta pro schůzky AI pro vysoce kvalitní zvuk schůzek

Krisp je ve skutečnosti nástroj pro optimalizaci zvuku, který snižuje hluk na pozadí, aby vám pomohl znít lépe na schůzkách. I když jej můžete použít ke zlepšení vašeho podcastu nebo jiných důležitých nahrávek, můžete jej použít také k tomu, aby vám pomohl na vašich schůzkách tím, že vše přepíšete.

10. Aplikace AI pro plánování

Nikdo nemá rád domlouvání schůzek tam a zpět nebo jakoukoli práci navíc spojenou s plánováním vaší práce na daný den. V ideálním světě byste se jen podívali do kalendáře, naskočili na schůzky a začali plnit úkoly v označené datum a čas. Blížíme se k tomu, protože umělá inteligence už dokáže ubrat problémy s plánováním vaší práce a života.

Podívejte se na úplný seznam nejlepších asistentů plánování AI .

Kultivovat

Reclaim, náš výběr pro nejlepší plánovač AI pro ochranu vašich návyků

Reclaim odvádí skvělou práci při ochraně vašich návyků, takže nikdy nezmeškáte své týdenní cíle v oblasti fitness nebo cíle ve čtení. Více než to, bude bránit čas, který potřebujete k dokončení důležitých úkolů tím, že změníte svůj rozvrh.

Ve směru hodinových ručiček

Ve směru hodinových ručiček, náš výběr pro nejlepší plánovací nástroj AI pro synchronizaci týmových kalendářů

Ve směru hodinových ručiček je pro týmy lepší, slibuje, že vám ušetří jednu hodinu týdně – a aby vám ukázal, že to funguje, naplánuje vám hodinovou přestávku krátce poté, co jej začnete používat. Nastavení můžete upravit tak, abyste si vytvořili ideální den, ve kterém budou práce, přestávky a schůzky žít v harmonii.

Pohyb

Motion, náš výběr pro nejlepšího asistenta plánování AI pro řízení projektů

Motion se zaměřuje na projektové řízení a pomáhá vám sledovat všechny úkoly, které ještě musíte dokončit. Vyladěním priority každého úkolu sdělíte enginu AI, kdy má přistát v kalendáři a jak kolem něj umístit ostatní úkoly.

Připojením  Motion k Zapieru můžete automaticky vytvářet nové Motion úkoly ze zpráv Slack, e-mailů a jakéhokoli dalšího nástroje, který při práci používáte. Zde je několik příkladů, jak začít.

11. Aplikace AI pro správu e-mailů a doručené pošty

Lidé stráví asi jeden měsíc ročně správou své pracovní e-mailové schránky – ne, to jsem si nevymyslel . S tolika zprávami, na které je třeba navázat, můžete mít pocit, že vás e-mail odvádí od toho, co skutečně posouvá vaši práci kupředu. Zde můžete začít zkracovat čas administrace pomocí e-mailového asistenta AI ke kategorizaci, generování konceptů odpovědí a udržování všeho aktuálního.

SaneBox

SaneBox a aplikace AI pro správu e-mailů

SaneBox začíná tím, že prohledá vaši doručenou poštu, pochopí, s kým obvykle komunikujete, jaké newslettery dostáváte a jaké zbytečné e-maily přicházejí každý den. Na základě toho vám může pomoci odstranit nechtěné e-maily, upřednostnit důležité zprávy a přidat štítky, abyste měli věci pořádané.

Poštovní komorník

Mailbutler, náš výběr nejlepšího e-mailového asistenta AI pro shromažďování kontaktních údajů a úkolů

Mailbutler má v okně pro psaní e-mailu kompletní sadu generativních nástrojů AI: Smart Compose, Respond, Summarize a Improve. Rozšíření pro Gmail, Apple Mail a Outlook, extrahuje kontaktní údaje lidí ve vaší doručené poště, takže je nemusíte organizovat ručně. A pokud si obvykle zapomenete poznamenat své úkoly, analyzuje všechny e-maily, které dostanete, a extrahuje všechny zjištěné úkoly do postranního panelu.

EmailTree

Emailtree, AI aplikace pro správu e-mailů

EmailTree je řešení pro týmy zákaznické podpory, které vám pomůže uspořádat vaši doručenou poštu, sledovat zprávy a automatizovat několik odpovědí. Dělá to tak, že zpracovává obdržené e-maily a navrhuje následnou akci, která dává největší smysl. Je pak na vás, abyste to spustili.

12. Aplikace umělé inteligence pro prezentace a prezentace

Pro vaši magnetickou přítomnost na pódiu lidé přišli, ale zůstali kvůli vašemu krásnému slide decku. Čisté a krásné snímky podpoří váš výkon, udrží vaše publikum v záběru a pomohou vám dosáhnout bodů, kterých dosáhnete. Problém? Vytvoření solidního slide decku může zabrat slušný kus času, zvláště pokud začínáte od nuly. Může AI pomoci?

Přečtěte si více o prezentačním softwaru s našimi tipy na nejlepší alternativy aplikace PowerPoint .

Desktopy

Decktopus, prezentační nástroj AI

Decktopus je jednoduchý a zábavný. Zadáte, o čem má být vaše prezentace, cílové publikum a cíl. Dá dohromady úplnou prezentaci s textem a snímky, se spoustou kouzelných tlačítek rozmístěných po uživatelském rozhraní, která vám pomohou změnit obrázky nebo generovat text. Skvělé pro začátek s pevným prvním návrhem a jeho zdokonalování do výkonné konečné verze.

Krásné.ai

Beautiful.ai, aplikace pro produktivitu umělé inteligence pro vytváření prezentací

Beautiful.ai plní slib svého jména. Zjednodušuje proces sestavování krásného slide decku se všemi rozvrženími a styly. Vyberte si barvy, najděte v knihovně obrázky bez licenčních poplatků a začněte sestavovat svou prezentaci. Pokud máte data, která se často mění, můžete je aktualizovat pomocí posuvníků a tabulek. Hodnoty se pak budou v prezentaci dynamicky měnit.

Slidesgo

Slidesgo, prezentační aplikace AI

Slidesgo vám umožní vybrat si téma, tón psaní a obecnou šablonu. Umělá inteligence za vás vygeneruje celou prezentaci a odtud můžete přidávat svůj vlastní obsah, přizpůsobovat každý snímek a používat AI k psaní, generování obrázků nebo generování nového snímku.

13. AI aplikace pro automatizaci

Každý z těchto nástrojů produktivity umělé inteligence je působivý sám o sobě, ale pokud chcete integrovat umělou inteligenci do svých každodenních pracovních postupů, znamená to propojení umělé inteligence s ostatními nástroji, které již používáte.

Zapier

Zapier, aplikace AI pro automatizaci

Zapier umožňuje rychlejší automatizaci pomocí přirozeného jazyka k vytváření pracovních postupů, které propojují tisíce aplikací. Popište, co chcete automatizovat, a Zapier navrhne pracovní postup, který si můžete snadno přizpůsobit. Můžete dokonce použít Zapier k vytvoření vlastního chatbota .

Zapier se připojuje k aplikacím OpenAI , ChatGPT , Jasper , Hugging Face a tisícům dalších aplikací, takže můžete spojit kouzlo umělé inteligence se silou automatizace a urychlit práci, na které záleží nejvíce.

Přečtěte si další informace o nástrojích umělé inteligence Zapier nebo si přečtěte o tom, jak vytvořit vlastního digitálního asistenta umělé inteligence pomocí Zapier a umělé inteligence.

Další aplikace pro produktivitu AI

Pokud rádi zkoušíte více specializovaných aplikací, zde jsou některé další, na které si dávejte pozor.

AI pro produktivitu: umělá inteligence vás pohání

Jsem plnohodnotný nadšenec AI. Přesto si rád myslím, že jsou to pouze nástroje. Šetří vám čas, podněcují nápady a nabízejí nové úhly pohledu. Nezapomeňte vždy používat svůj úsudek a soustředit svou pozornost na cíl toho, na čem pracujete.

Další velké riziko: ztrácet příliš mnoho času předáváním výzev do AI nebo generovat tolik výstupu, že je obtížné jej upravovat, manipulovat a skládat. Vylepšete své schopnosti ve stříhání a úpravách , abyste omezili přebytek, a půjde vám to skvěle.

S tím vším na mysli je čas si to užít. Vyzkoušejte tyto nástroje a zjistěte, proč je AI dalším velkým skokem v produktivitě.

Související čtení:

Sdílet článek:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Obsah článku

Populární kategorie